DÜNYACA ÜNLÜ MODEL EVA HERZIGOVA BODRUM'DA!

Eva Herzigova iki çocuğu ve Renault Formula 1 takımının patronu Flavio Briatore ile Bodrum'a geldi.

Magazin

DÜNYACA ÜNLÜ MODEL EVA HERZIGOVA BODRUM'DA! Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Yalıkavak Beldesi'nde geçen yıl marina satın alan işadamı Mübariz Mansimov'a ait Billionaire Club'ın açılışına katılmak üzere ünlü model Eva Herzigova iki çocuğu ve Renault Formula 1 takımının patronu Flavio Briatore ile Bodrum'a geldi.

Bodrum İlçesi'ne bağlı Yalıkavak Beldesi'nde Azeri kökenli işadamı Mübariz Mansimov tarafından geçen yıl satın alınan Palmali Şirketler Grubu'na bağlı Yalıkavak Palmarina içerisinde bulunan Billionaire Club'un açılışı bugün saat 22.00'de görkemli bir gösteriyle yapılacak. İşletmeciliğini Renault Formula 1 takımının patronu Flavio Briatore'nin yapacağı Billionaire Club'un açılışına katılmak üzere dünyaca ünlü model 39 yaşındaki Eva Herzigova, işadamı Mansimov'un özel uçağı ile Milas- Bodrum Havalimanı'na geldi. Ünlü model şıklığı ve güler yüzüyle dikkat çekti. 1990'ların Marilyn Monroe'si olarak anılan Herzigova iki çocuğu ile geldiği Bodrum'da çiçeklerle karşılandı.

Herzigova, basın mensuplarının çocuklarını da görüntülediğini fark edince, kısa süreli tepki gösterdi. Ünlü model Herzigova, Bodrum'da olmaktan mutluluk duyduğunu belirtip, "Tatil cennetinde olduğumu biliyorum, Bodrum gerçekten güzel bir yer ve ben en güzel bir tatil kentinde olmaktan mutluyum" dedi.

Herzigova ve çocukları daha sonra karayoluyla Mansimova'a ait Yalıkavak Beldesi'ndeki Palmalife Otel'e geçti. Herzigova açılışa katıldıktan sonra iki gün tatil yapıp ülkesine dönecek.

Eva Herzigova'nın en seksi pozları...

foto...

İstanbul Billionaire Club için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: