“Dünyanın En Güzel Kokusu”na yıldızları buluşturan gala!

“Dünyanın En Güzel Kokusu”, 10 Şubat Çarşamba akşamı Kanyon’da gerçekleşen galasında; televizyon, sinema, tiyatro ve müzik dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Magazin

“Dünyanın En Güzel Kokusu”na yıldızları buluşturan gala! Başrol oyuncuları Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun yanı sıra Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Belçim Bilgin, Erkan Petekkaya, Berrak Tüzünataç, Kenan Doğulu, Burak Kut, Kaan Urgancıoğlu, Mehmet Erdem, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük, Akasya Aslı Türkmen, Atilla Özdemiroğlu, Hakan Eren, Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak, Başak Sayan, Gonca Vuslateri, Nevra Serezli, Cengiz Bozkurt, Menderes Samancılar, Cansen Yeni, Caner Karamukluoğlu, Başak Parlak, Emrah Kaman, Esra Erol, Esra İnal, Fotoş Seymen, Gülhan Tekin, Günseli Kato, Gözde Kocaoğlu, Açelya Akkoyun, Melek Şahin, Necmi Yapıcı, Mert Tünay, Merve Sevi, Metin Keçeci, Nasuh Mahruki, Turabi Çamkıran, Zeynep Gülmez gibi isimlerin katıldığı galada film, davetlileri derinden etkiledi.

Endemol Shine Türkiye’nin, Böcek Film ile birlikte ortak yapımcılığını üstlendiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”; 12 Şubat 2016’da sinemalarda!

GALADAN KARELER:
fotoğraflar için tıklayın...

Bunlarda ilginizi çekebilir: