DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

Ekranların sevilen isimleri annelerini ve anneliği anlattı...

Magazin

DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ Bugün herkesin içinde tatlı bir heyecan var. Annelerin ve çocukların kalpleri daha bir farklı atıyor... Biz de, bu heyecanı yaşayan ünlülere anneliği ve annelerini sorduk...

İşte cevaplar:

BERNA LAÇiN: DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

Anne olmak dünyanın en güzel şeyi. Anneliğin önemini anne olmadan anlayamıyorsunuz. Bu öyle bir duygu ki, hayattaki hiçbir şeye benzemiyor. Hayatınızın önceliklerini bir anda evladınız alıveriyor. Artık her an onu düşünüyor ve onun için yaşıyorsunuz. Bu böyle olunca annenizin kıymeti de artıyor. Çünkü sizi eğiten, hayata hazırlayan o. Onun bu öğretilerini doğan çocuğunuza da aşılamaya başlıyorsunuz. Allah, bütün anneleri korusun.

KAYAHAN: ANNELİK BiR SANATTIR

Annelik; doğurmak, korumak, büyütmek ve kendinden vazgeçme sanatırdır ki, bütün annelere doğduklarında hediye edilmiştir. Bu, benim annemde ve eşimde gözlemlediğim şey. Allah tarafından doğada var olan ve canlılara verilen bu kutsal annelik sanatına saygı duyulması gerekiyor.

Her evlat gibi ben de anneme çok düşkünüm. Anneliğin değerini kendim de anne olunca anladım. Anneliğin ne kadar önemli ve kutsal olduğunun idrakına vardım. Hayatımın en önemli şeyi çocuğum oldu.

Bu anlamlı günde en güzel çiçekleri annem için seçip kendisine vereceğim. Annem için ne hediye alsam az gelir. O, beni dünyaya getirerek bana en büyük hediyeyi verdi. Yanımda görmek en büyük arzum.

Şebnem SCHAEFER: İKİMiZ BiR BÜTÜNÜZ

Anneme çok düşkünüm. İkimiz ayrılmaz bir bütün gibiyiz. Ben onu ne kadar çok seviyorsam, eminim ki o da beni o kadar çok seviyordur. Annem her konuda bana kılavuz olmaya devam ediyor.

İpek TANRIYAR: KELİMELERLE ANLATAMAM

Annemin benim gözümde ne kadar değerli olduğunu kelimelerle anlatamam. Bu günlere gelmemde, başarıyı yakalamamda en büyük pay sahibi annemdir. Benim için pırlantadan daha değerli.

İpek TUZCUOĞLU: OYNADIĞIM EN ZOR ROL

Annem benim için çok değerli bir insan. Kendimi çoğu evlattan şanslı hissediyorum. Bugünkü duruşumu, başarılarımı anneme borçlu olduğumu biliyorum. Henüz anne değilim ancak olmayı çok istiyorum. Oynadığım en zor rol, anne rolü olmuştur.

Bugün


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: