DÜNYANIN EN İLGİNÇ SEKS REKORLARI

Dünya üzerindeki en ilginç seks rekorları sizleri oldukça şaşırtacak!

Magazin

DÜNYANIN EN İLGİNÇ SEKS REKORLARI -Guinness Dünya Rekorlar kitabına göre, en tehlikeli seks yaşantısına sahip olanlar, doğu Avustralya’da yaşayan bir fare türü olan Antechinus Stuarii’ymiş. Bu fareler her yıl tüm nüfusun bir araya geldiği büyük bir çiftleşme töreni düzenlerlermiş. Erkek fareler bir sürü dişi fareyle çiftleşirlermiş. Ama bu sırada düşmanlıklar da ortaya çıkarmış. Rakiplerin dövüşmesi hatta bazılarının birbirlerini yemeleri dahi gerekebilirmiş. Bu çiftleşme töreninden sadece birkaç gün sonra bütün erkek fareler yaralanma, açlık, enfeksiyon kapma gibi nedenlerle hayatlarını kaybederlermiş.

-Doktor Jacobus adlı bir doktorun 1935 yılında yayımlanan çalışmasına göre, ereksiyon halindeki en uzun penis 30 santimetre, en kısa penis de 1 santimetreymiş. Erkeklerin hiç penislerinin olmadığı bir hastalık varmış. Bu hastalığın adı da Congenital Hypoplasia’ymış.

-Araştırmacı T. H. Van de Helde’in belirttiğine göre testislerin ebadı insandan insana fazla değişmezmiş. Ancak bölgeye yerleşen bir kurtçuk varmış ve de bu kurtçuk büyük bir skrotum tümörüne sebep oluyormuş. Bazı Afrikalı ve Endonezyalı kabilelerin erkekleri bu şişmiş testisleri erkeklik güçlerinin bir sembolü olarak çevresindekilere göstermekten çok hoşlanırlarmış,

-Houston adlı bir kadın 1999 yılında düzenlediği bir seks partisiyle bütün dünyayı hayrete düşürmüş. Bu parti boyunca 10 saatte 620 erkekle sevişmiş.

-Mısırlılar, Libya’yı işgal ettiklerinde yenilgiye uğrattıkları düşmanın 13 bin 320 tanesinin penisini kesip almışlar. Bu berbat olay MÖ 13. yüzyılda meydana gelmiş.

-İsviçreli biyolog Albrecht von Haller bir keresinde 30.5 santimetre uzunluğunda bir klitoris gördüğünü açıklamış…

-En geniş kalça bazı Afrikalı kabile kadınlarında görülüyormuş. Hottentotten kabilesinden bir kadının kalçasının yarı çapı bir metre geliyormuş.

-İskoçya’da 1846-1888 yılları arasında yaşayan Anna Swan en uzun vajinaya sahip olmakla övünüyormuş. Bayan Swan’ın vajinasının ebadı 2 metreye 30 santimetreymiş.

-En büyük penise sahip memeli bir Afrika filiymiş. Bu filin penisi 2 metre uzunluğundaymış.

-En uzun sperm rekoru Drosophila Bifurca türü bir böceğe aitmiş. Bu böceğin sperminin uzunluğu 6 santimetreye ulaşıyormuş. Böceğin sperminin uzunluğu kendi uzunluğunun yirmi katına ulaşıyormuş.

-Mısır’da yaşayan Sundevall türü bir fare bir saat içinde yüz kez cinsel birleşmeye girebiliyormuş.

-Bu güne kadar saptanan en uzun süreli cinsel birleşme bir çift çıngıraklı yılan arasında yaşanmış. Bu mutlu çiftin sevişmesi 23 saat 15 dakika sürmüş.

-Sivrisineklerin sevişmeleri üç saniye sürüyormuş.

-Domuzların orgazmları 30 dakikaya kadar uzayabiliyormuş.

-Dağlarda yaşayan semender türü Hynobius nigrescen’in hamilelik süresi hayvanın yaşadığı yüksekliğe göre değişiyormuş. Eğer bu semender deniz seviyesinde bin 400 metre yükseklikte yaşıyorsa hamilelik süresi üç yılı aşabiliyormuş.

-Porno yıldızı John Dough bir günde 55 kadını memnu edebiliyormuş.

-Doktor Vernon Coleman en uzun sevişme süresini kayıtlarına geçirmiş. Bu kayda göre sinema yıldızı Mae West ve adının Ted olduğu bilinen sevgilisi arasındaki sevişme 15 saat sürmüş.

-Tarihte bilinen en kalabalık seks partisi MÖ 200’de Roma’da gerçekleştirilmiş. 7 bin kişi bu partiye katılarak kendilerini zevkin engin sularına bırakmış.

-Kaptan Cook, 1777 yılında Tonga Krallığını ziyaret etmiş. Pasifik Okyanusu’ndaki gezisi sırasında bu ada krallığını ziyaret eden kaptan orada Kral Fatafehi Paulah ile tanışmış. Adadaki bakirelerin ilk seks deneyimlerini bu kral ile yaşamaları şartı varmış. O zamanlar 80 yaşında olan kral, kaptana bir günde 8-10 kadar bakireyle birlikte olmak zorunda bulunduğunu açıklamış. Kralın açıklamasına göre o tarihe kadar 37 bin bakireyle birlikte olmuş.

-Perulu Lina Medina, 1936 yılında anne olduğunda dünyanın en genç annesi unvanını kazanmış. Minik Medina o zamanlar 5 yaşındaymış. Bu nedenle doktorlar doğum esnasında kendisine sezaryen uygulamak zorunda kalmışlar.

-İngiliz Sean Stewart 1998 yılında, 12 yaşındayken baba olarak dünyanın en genç babası unvanını elde etmiş.

-Arceli Keh adlı bir kadın 1996 yılında, 63 yaşındayken Czanthia adlı bir kız çocuğu dünyaya getirmiş.

-Maden işçisi Les Colley 1898-1998 yılları arısında uzun bir ömür sürmüş. Babalık zevkineyse 93 yaşında ulaşmış.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: