DÜNYANIN GÖZÜ ANTALYA'DA TÜRKİYE'DE TIK YOK?

Antalya'nın Belek Beldesinde iki gündür devam eden Dünya Golf Şampiyonası en iyi sekizler finali CNN International Televizyonu'nda birinci haber olmayı sürdürüyor.

Magazin

DÜNYANIN GÖZÜ ANTALYA'DA TÜRKİYE'DE TIK YOK? TV'nin ünlü Ancorman'ı Pedro Pinto, şampiyonanın mükemmel bir organizasyon olduğuna dikkat çekerken, "Türkiye her bakımdan ekstrem sporlarda organizasyon almayı ve bu konudaki üstünlüklerini devam ettiriyor. İşte şimdi dünyanın gözü Golf Şampiyonası'na çevrildi. Antalya'nın şirin Beldesi Belek'teki turnuva alkışlanacak bir organizasyon olmayı sürdürüyor" dedi.

Pinto, sözünü, "Türkiye kıskanılacak bir biçimde organizasyonları gerçekleştiriyor. Bence İstanbul 2020'yi şimdiden hak ediyorlar" diyerek bir yerde IOC'ye mesaj yolladı.

Diğer taraftan Belek'teki şampiyona BBC'de de birinci haber olmayı sürdürüyor. Haber bültenlerinde organizyondan övgü ile bahsediliyor. Faik GÜRSES/ANTALYA,(DHA)

Haber Analiz: CNN ve BBC Türkiye'de Antalya Belek'te Tiger Woods'un da katıldığı golf turnuvasını flaş haber olarak veriyor. Bizim televizyonlarda ve gazetelerde tık yok. Turnuvayla ilgili en çok haberi gecce.com verdi. Bu arada hemen belirtelim, Türk basınında Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun turnuvanın açılış finalinde bir basın mensubuna attığı kafa Tiger Woods'un önünde gidiyor. Biz bu kafayla Tiger Woods gibi bir adamı bile Türkiye'ye getirsek, nereye varırız?

video için tıklayınız

video için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız

video için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız

fotoğraflar için tıklayınız

Bunlarda ilginizi çekebilir: