Dünyanın konuştuğu manken Jada Sezer

Son dönemde moda dünyasında giderek ağırlıklarını hissettiren büyük beden modellerden biri de yarı Türk yarı İspanyol Jada Sezer.

Dünya Magazin

Dünyanın konuştuğu manken Jada Sezer İnglitere'de dünyaya gelen ve büyüyen 25 yaşındaki Sezer, önceki akşam Londra'da yapılan Kong: Skull Island filminin galasına katılan konuklar arasındaydı.

Model ve aynı zamanda blog yazarı olan Jada Sezer, adını ilk olarak üç yıl önce düzenlenen New York Moda Haftası'nda duyurmuştu.

44 beden olan Sezer, o dönemde yaptığı açıklamalarda, toplumun kilolu kadınlara bakışını değiştirmek istediğini söylemişti.

Jada Sezer, "Fazla kilolu oldukları için toplumun çeşitli kesimlerinde dışlanan kadınlara rol model olmayı amaçladığını sözlerine eklemişti. Londra'da bulunan bir modellik ajansına bağlı olarak çalışan Sezer, aynı zamanda bazı ünlü giyim ve makyaj markalarının da tanıtım yüzü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:haberturk.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: