DÜŞEN BURNUNU KALDIRDI

Bir süre önce dişlerini yaptırıp lazerle fazla tüylerden kurtulan Özcan Deniz, şimdi de düşük olan burnunu ikinci kez estetik operasyonla kaldırdı.

Magazin

DÜŞEN BURNUNU KALDIRDI Özcan Deniz, yeni dizisi 'Aşk Yakar'a başlamadan önce düşük burnunu kaldırtmış. Reytinglerde hayal kırıklığı yaşasa da; Deniz yeni burnunu çok sevmiş!..


Tüylerini aldırmıştı

'Aşk Yakar' burun kalkar! Ünlü şarkıcı-oyuncu Özcan Deniz, görünümüne ne kadar önem verdiğini yeni dizisine başlamadan yine gösterdi. Daha önce kaşlarını aldıran, dişlerini yaptıran ve lazer epilasyonla vücudundaki fazla tüylerden kurtulan Deniz, dizi çekimi başlamadan önce burnu için bıçak altına yattı.

İyi görüntü veriyor

Estetiğe karşı olmadığını her fırsatta belirten Özcan Deniz, beş yıl önce ameliyatla düzelttirdiği kalın kemerli burnunu yenilemiş. Deniz, düşük olan burnunu estetik operasyonla kaldırtmış. Dizisi reytinglerde umduğunu bulamasa da ünlü sanatçı yeni burnundan son derece mutluymuş ve çok iyi görüntü verdiğini düşünüyormuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: