'DÜŞMAN KARDEŞLER'DE YILDIZLAŞTI!

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz yıl düzenlenen ve jüri koltuğunda Nurgül Yeşilçay, Sinan Çetin ve Müjda Ar’ın üstlendiği “Artiz Mektebi” yarışmasında güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Biricik oyunculukta da kendini kanıtladı.

Magazin

'DÜŞMAN KARDEŞLER'DE YILDIZLAŞTI! Show TV ekranlarında yayınlanan “Düşman Kardeşler” dizisinde Gamze karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Biricik Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk aşkı ağır basınca oyuncu olmayı tercih etti.


23 yaşında düzgün fiziği ve güzelliği ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Burcu Biricik oyunculuğu ile de adından söz ettiriyor. Arkeoloji Bölümünü bitirdikten sonra oyunculuğu tercih eden güzel oyuncu İzmir Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra daha çok dizi setlerinde oyunculuğunu geliştirdi.

Düşman Kardeşler dizisinde Murat Eken’le aşk yaşayan Gamze karakterine hayat veren güzel oyuncu çocukluğundan beri oyuncu olmak istediğini belirterek, “Çocukluğumdan beri taklitler yapardım. Okul gecelerinde sahneye çıkardım. Aslında hep konservatuvara gitmek istemiştim. Ama küçük bir yerde büyüdüğüm için olmadı” dedi.

2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında da Miss Mediterranean kraliçesi seçildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: