Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir

NLP Bilinçaltı Uzmanı ve Marka Danışmanı Didem Moralıoğlu, merakla beklenen yeni kitabı “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”i okurla buluşturdu. Moralıoğlu, Epsilon Yayınevi’nden çıkan bu yeni eserinde olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı etkin ve samimi önerilerle anlatıyor.

Kültür-Sanat

Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir 2014 yılında kaleme aldığı kişisel gelişim kitabı “Ben Marka Olsam” ile alanında büyük yankı uyandıran Didem Moralıoğlu, 2015’te çıkardığı “Seni Yine Severdim” ve 2017’de yayımladığı “Kaf Dağı’nın Pusu­lası” ile de geniş bir okur kitlesine ulaştı. Moralıoğlu, okurlarının merakla beklediği dördüncü kitabını tamamladı. “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir” adlı 220 sayfalık eser, Epsilon Yayınevi tarafından yayımlandı.

DUYGULARI YÖNETMEK MÜMKÜN PEKİ AMA NASIL?

Didem Moralıoğlu, yeni kitabı “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”de düşünce gücümüzün farkına vararak duygularımızı nasıl yönetebileceğimizi, olumsuz duygulardan nasıl kurtulacağımızı etkin ve samimi önerilerle anlatıyor. Moralıoğlu’nun sıkıntı yaratan duygu ve düşüncelerden kurtulmak adına verdiği tavsiyeler, birçok kadim öğretinin temellerine dayanıyor.

BAŞUCU KİTABI NİTELİĞİNDE

Didem Moralıoğlu, “yol haritası” olarak da nitelendirilebilecek kitabında, karanlık duygu ve düşüncelerden arınmak isteyen okurlarına sesleniyor. “Düşüncen Değişirse Kaderin Değişir”, 21’inci yüzyılın karmaşasında dinginlik ve huzur arayanlara yol gösteren başucu kitabı niteliğinde bir eser.

Bunlarda ilginizi çekebilir: