Duygu Sarışın o soruları yanıtsız bıraktı!

Geride bıraktığımız sezon Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi "Ufak Tefek Cinayetler" de Burcu karakterini canlandıran Duygu Sarışın önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yakalandı.

Magazin

Duygu Sarışın o soruları yanıtsız bıraktı! 2017 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan 'İçerde' dizisinin setinde tanışan Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerine bir süre sonra ara veren ikili, yeniden bir araya geldi. Sevgilisi Çağatay Ulusoy ile önce Marmaris'de sonra da Çeşme'de tatil yapan Duygu Sarışın, İstanbul'a döndü. Alışveriş merkezinde uzun süre alışveriş yapan ve kendisini görüntüleyen gazeteciler ile ayaküstü sohbet eden Sarışın, dizi çekimlerinin henüz başlamadığını yeni sezonun daha heyecanlı olacağını açıkladı.

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın aşk tatili!

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın aşk tatili!Geçtiğimiz günlerde Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy'un birbirlerini Instagram'dan takip etmediği ortaya çıkmıştı. Çiftin bu kararı alma sebebi ise henüz bilinmiyor. Sarışın, muhabirlerin, Çağatay Ulusoy ve aşk haberlerini sorması üzerine teşekkür eden genç oyuncu alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın takipleşmiyor!

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın takipleşmiyor!Duygu Sarışın'dan kaçamak cevap!

Duygu Sarışın'dan kaçamak cevap!

Bunlarda ilginizi çekebilir: