E.ALTAN DÜZYATAN HAYRANLARINDAN DERTLİ!

Oyuncu Engin Altan Düzyatan kadın hayranlarından yana dertli: Bana 'Kız arkadaşın sana hiç yakışmıyor' diyorlar, Twitter'dan Özge'ye 'Çok çirkinsin' yazıyorlar

Magazin

E.ALTAN DÜZYATAN HAYRANLARINDAN DERTLİ! Oyunculuk yaparak edindiği hayran sayısı 'Canlı Para' yarışmasıyla birlikte katlanarak artan Engin Altan Düzyatan, InStyle dergisinin 'InStyle Men' eki için oyuncu arkadaşı Ekin Türkmen'in sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, hayatı, projeleri, kız arkadaşı Özge Özpirinçci ile ilgili bilinmeyenleri bu söyleşide anlattı.

Çocukluğuna dair konuşarak söyleşiye başlayalım mı?
İzmirli'yim, orta halli bir ailenin çocuğuyum. Toprakla iç içe büyüdüm. Hafta sonlarını anneannemin çiftliğinde geçiriyorduk. Aklınıza gelebilecek tüm ağaç çeşitlerinin olduğu, hangi ağaç meyve verdiyse onun tepesinde olduğumuz zamanlardı.

HAYALİM OSCAR ALMAKTI
Hayallerinin birçoğunu gerçekleştirdiğini biliyorum... Neler kaldı?
Klasik bir araba, çocukluk hayalimdi. "68 model Mustang istiyorum" derdim hep ve oldu. Bir de Oscar almak istiyordum, hatta ödül törenindeki konuşmamı bile hazırlamıştım. Ne diyecektim biliyor musun: "Biliyordum, teşekkür ederim."
Seni çok centilmen buluyorum; hani o arabanın kapısını açan, kadının sigarasını yakan, çok nadir rastladığımız centilmenler gibisin...

Babamdan öğrendim ve bir türlü üzerimden atamam, atmamak da hoşuma gidiyor. Bir kadına bu şekilde davranıyor olmak beni mutlu ediyor.

Sevdiğin ve sevmediğin karakter özelliklerin neler?
Dışarıdan fazla mesafeli görünmeme rağmen daha sıcak, daha yakın bir adamımdır. Sevmediğim özelliğim ise çabuk sinirlenmem ve bunu kontrol edememem.

Özel hayatından bahsedelim...

Hayatımı yaşıyorum ve yaşarken de yanımda kız arkadaşım var. Kafam rahat, o yüzden başka şeylere kafa yorabilecek vaktim var. Özge'yle (Özpirinçci) uyumu yakalamış olmak rahat kılıyor beni.
İlişkimden dolayı benim de muzdarip olduğum bir konu var; kadın hayranlar... Özge, bununla nasıl başa çıkıyor?
Onu biraz Özge çekiyor açıkçası... Twitter'dan Özge'ye "Çok çirkinsin" falan yazılıyor. "İşinde çok beğeniyoruz seni, şöyle şahanesin, böyle iyisin ama kız arkadaşın hiç yakışmıyor" diyorlar bana da... Nedense herkes, yanımda bir kadın değil de 1.90 boyunda manken, bir obje görmek istiyorlar. Ben Özge'yi çok beğeniyorum halbuki.

AŞIRI DEKOLTE UCUZ GÖRÜNÜYOR
Sade bir tişört bile sende özel duruyor. Bunun sırrı var mı?
Giyinmekten zevk alıyorum, belki de sırrı budur. Mesela 60'lı, 70'li yıllarda insanların takım elbise, gömlek giyip dışarı çıkmalarını çok takdir ederim. Gün içinde takım elbise giyemesem de, kendi stilimde özel bir şeyler yakalamayı seviyorum.

Kadınlarda neye dikkat edersin?
Aşırı dekolte beni rahatsız eder, bu her dekolte için geçerli bir düşüncedir benim için. Bu bana ucuz görünüyor. Topuklu ayakkabı ise vazgeçilmezimdir.

Erkeklerin topuklu sevmesini hiç sevmiyorum...
Kadın çok kısa boylu değilse babet de severim... Kadınlar, dizin hemen altında etek, tatlı bir topuklu ayakkabıyla çok etkileyici oluyor bence...

'CANLI PARA' DEVAM EDECEK
'Canlı Para'yı sunmak senin için nasıl bir deneyim?
'Canlı Para' benim için çok öğretici bir iş haline geldi artık. Türkiye'nin profilini görme deneyiminden bahsediyorum. Bu program sayesinde Türkiye'nin farklı sosyo-ekonomik konumlarından gelen insanlarla vakit geçiriyorum.
Yeni proje var mı?
Önümüzdeki sezon da 'Canlı Para' yarışmasını sunmaya devam edeceğim. TV dizisi yapmayacağım. Ama tiyatro yapmayı düşünüyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: