EBRU AKEL ASLA EVLENMEYECEK!

Canlı yayında evlenen Petek Dinçöz ile Can Tanrıyar'ın nikah törenlerini büyük bir ilgiyle izlediğini belirten Ebru Akel, evliliği düşünmediğini söyledi.

Magazin

EBRU AKEL ASLA EVLENMEYECEK! 'Evlilik bana çok uzak' diyen Ebru Akel, 'Ekranda sunduğum yarışma proğramlarında çok insan evlendirdim. Onların mutluluklarına şahit oldum ama kendim evlenmek istemem' dedi.

Ebru ve Deniz Akel kardeşlerin kurduğu mücevher ve imaj danışmanlığı stüdyoları AKEL'S' önceki gün '2008'in en iyileri ve en yenileri' adlı parti ile konuklarını ağırladı. Davetliler, Casa Gi'nin elmasları ve Ebru Danyal'ın takılarının yanı sıra Ebru Akel'in giydiği kostümlerini de yakından gördü.

Davette Akel'in yönetmenlik ve imaj danışmanlığı yapan ablası Deniz Akel yakında 'Eyvah 40 Yaşındayım' adlı bir sit-com çekeceklerini açıkladı. Deniz Akel sitcom'un yönetmenliğini 2003 yılında Paris Hilton'un da ilk sinema filmini 'The Hills'i çeken Saran B. Kolonkaya olacağını söylerken, başrol oyuncusu hakkında isim vermedi: 'Çok ünlü biri. Zaten bu projeyi onu düşünerek oluşturmuştuk. O da kabul etti.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: