Ebru Destan, 2 yıldır boşanamıyor!

Eski manken Ebru Destan, 2011 yılında nikah masasına oturduğu işadamı eşi Mete Okay İnan’a 2 yıl önce açtığı boşanma davası devam ediyor.

Magazin

Ebru Destan, 2 yıldır boşanamıyor! Bakırköy 3. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya davacı Ebru Destan katılırken, davalı Mete Okay İnan ise katılmadı.

Bugün görülen çekişmeli boşanma davasında oyuncu Başak Sayan tanık olarak dinlendi.

Galerici İnan'la 2011'de dünyaevine giren ve bu evlilikten Oktay'la Ali adında 2 oğlu bulunan eski manken Ebru Destan 2016 yılında Bakırköy Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açmıştı.

Gizlilik kararı olan dava 2 yıldır sürerken mal paylaşımı, nafaka gibi gerekçeler yüzünden çekişmeli olarak devam ediyor. Bakırköy 3. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmasına Destan’la birlikte tanık olarak gösterdiği bir arkadaşı ve oyuncu Başak Sayan ve taraf avukatları katıldı.

Davada gizlilik kararı olduğunu vurgulayan açıklama yapamayacağını söyleyen Destan, davanın uzun zamandır devam etmesine ilişkin “Alacak verecek konuları” dedi. Gergin olduğu gözlenen Ebru Destan, adliyeden arkadaşları ve avukatlarıyla ayrıldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: