Ebru Destan eşinden şiddet mi gördü?

'Cennetin Gözyaşları' adlı diziyle yeniden ekranlara dönen Ebru Destan önceki gün çocuğuyla birlikte bir etkinliğe katıldı. Burada magazin muhabirleriyle de sohbet eden Destan boşanma konusuyla ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Ebru Destan eşinden şiddet mi gördü? Ebru Desten önceki gün çocuğu ile birlikte katıldığı bir etkinlikle muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşiyle boşanma aşamasına gelen oyuncu, ilginç açıklamalarda bulundu. "Bir süredir çocuklarıma hem annelik hem de babalık yapıyorum" diyen Ebru Destan'a magazin muhabirleri " Şiddet gördüğünüz için mi boşanıyorsunuz?" sorusunu sordu.

Ebru Destan bu soru karşısında sadece kafa sallamakla yetinirken şunları söyledi: “Daha fazla yara alabileceğim bir süreci sonlandırıyorum ve kendimle gurur duyuyorum. Çok önemli nedenlerim olmasa bu yola başvurmazdım. Davayı tabii ki açtım, hiçbir kadın bebeği on aylıkken boşanmaya kalkmaz. Üçüncü şahısla alakası yok.”

Ebru Destan, Mete Okay İnan'la 6 yıl önce evlenmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: