EBRU DESTAN'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR!

Podyumlardan müzik dünyasına geçiş yapan Ebru Destan, şarkıcılar arasında yaşanan rekabet ve düşmanlıkların amansız boyutlarda olduğunu ileri sürdü..

Magazin

EBRU DESTAN'DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR! Podyum dünyasının iki ünlü ismi Şenay Akay ve Ebru Destan, Ankara'da bir zayıflama cihazının tanıtımını gerçekleştirdi. Yıllardır dost olan ikili, kendilerine podyum dünyasıyla ilgili yöneltilen soruları içtenlikle cevaplarken, mankenlik mesleğinin aşağılanmasına tepki gösterdi. Türkiye'de günümüzdeki pekçok popüler oyuncu ve yıldızın podyum kökenli olduğunu savunan Akay ve Destan, “İnsanlar ekranda göze hitap eden güzel insan görmek istiyor. Bu çekememezliğe bir anlam vermek gerçekten mümkün değil” diye konuştu.

"BİZ ÇOK TEMİZMİŞİZ"
Müzik dünyasına girdikten sonra podyum camiasının değerini daha iyi anladığını belirten Ebru Destan, mankenler arasında yaşanan rekabetin bir hiç olduğunu, şarkıcıların adeta birbirlerinin etini koparmaya çalıştığını iddia etti. Destan şöyle konuştu: “Müzik dünyasında herkes birbirini yolmanın peşinde. Birbirlerini ezmeye, etlerini koparmaya, parçalamaya çalışıyorlar. O yüzden kimse mankenlere bir şey söylemesin. Meğerse biz çok masum ve temizmişiz”....
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: