Ebru Gündeş 950 bin TL harcadı!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, iki yıllık aradan sonra yeni albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni albümü için hazırlıklarına başlayan Gündeş, kesenin ağzını açtı. hiçbir masraftan kaçınmadı. Sanatçı 200 bin doların üzerinde harcama yaptı.

Magazin

Ebru Gündeş 950 bin TL harcadı! Sesiyle milyonları kendine hayran bırakan Ebru Gündeş, iki yıl aradan sonra yeni albüm çıkarmaya hazırlanıyor.

Sanatçı, yeni albümü için hiçbir masraftan kaçınmadı. Gündeş, yeni albümü için 200 bin doların üzerinde harcama yaptı.

Ebru Gündeş, yaz rekabetine şimdiden adını yazdırmış oldu. En son 'Araftayım' adlı albüm çıkaran Gündeş, 2 yıldır üzerinde çalıştığı projesini sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Ebru Gündeş’in sırrı ortaya çıktı!

Ebru Gündeş’in sırrı ortaya çıktı!Ünlü sanatçının albümünde, Gökhan Tepe, Serdar Ortaç, Ayla Çelik ve Sıla gibi isimler yer alıyor.

Şubat ayında Günay Restaurant'ta Serdar Ortaç'ın adım atması üzerine sahnede barışan ikilinin, yeni albüm için birlikte çalışması ise sevenlerini sevindirdi.

Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı!

Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş barıştı!Ebru Gündeş, eserler, aranjeler, stüdyo ve canlılar için 200 bin doların üzerinde harcama yaptı. Hiçbir masraftan kaçınmayan Gündeş’in albümünü yayımlamak isteyen müzik şirketleri de şimdiden sıraya girdi.

Parçaların kendi şirketlerinden yayımlamak isteyen firmalar, cazip tekliflerle Gündeş'in kapısını çalsa da ünlü ismin, vefa borcu nedeniyle tercihini eski yapımcısı Hüseyin Emre’den (Emre Müzik) yana kullanması bekleniyor.

Ebru Gündeş o isimle anlaştı!

Ebru Gündeş o isimle anlaştı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: