Ebru Gündeş, personeline gizlilik sözleşmesi mi imzalattı?

Ebru Gündeş'in 3 yardımcısı, şoförü ve korumasına 'gizlilik sözleşmesi' imzalattığı iddia edildi. Personel, eğer bilgi sızdırırlarsa tam 100 bin TL tazminat ödeyecekler.

Magazin

Ebru Gündeş, personeline gizlilik sözleşmesi mi imzalattı? Şarkıcı Ebru Gündeş'in Şubat 2010'da evlendiği, kızı Alara'nın babası Reza Zarrab 16 Mar 2016'da Amerika'da tutuklanmıştı.

Ebru Gündeş yalıya park etti!

Ebru Gündeş yalıya park etti!27 Kasım'dan beri de tanık sıfatıyla New York'ta hakim önünde. Olan biten ile ilgili ağzını bıçak açmayan Ebru Gündeş, üzüntüsünden dört kilo verdi.

'Ebru Gündeş de taşınmış! Nam olsun diye yıkalım'

'Ebru Gündeş de taşınmış! Nam olsun diye yıkalım'İddiaya göre, Ebru Gündeş ilginç bir yönteme başvurdu. Posta'nın haberine göre Kanlıca'da oturduğu yalıda çalışan üç yardımcısı, şoförü ve korumasna 'gizlilik sözleşmesi' imzalattı.

Ebru Gündeş günden güne eriyor!

Ebru Gündeş günden güne eriyor!Buna göre, Ebru Gündeş'in personeli dışarıya evden bilgi sızdırırsa Ebru Gündeş ya da Reza Zarrab ile ilgili konuşursa 100 bin lira ceza ödeyecek.

Ebru Gündeş'in nazar boncuklu yalıdaki son günleri!

Ebru Gündeş'in nazar boncuklu yalıdaki son günleri!Ebru Gündeş yalıdan taşınıyor!

Ebru Gündeş yalıdan taşınıyor!Ve Ebru Gündeş boşanıyor!

Ve Ebru Gündeş boşanıyor!Ebru Gündeş'in mal varlığına neden el konulmadığı ortaya çıktı

Ebru Gündeş'in mal varlığına neden el konulmadığı ortaya çıktıEbru Gündeş için karar niye yok?

Ebru Gündeş için karar niye yok?Boşanıyorlar mı? İlk açıklama...

Boşanıyorlar mı? İlk açıklama...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: