EBRU GÜNDEŞ'TEN ''ÇOK KONUŞUYORSUN'' UYARISI

Antalya'da sahne alan Ebru Gündeş, kendisini izlemeye gelen Semali Şahin'e önce "Çok konuşuyorsun" dedi, sonra birlikte sahne aldı.

Magazin

EBRU GÜNDEŞ'TEN ''ÇOK KONUŞUYORSUN'' UYARISI Geçtiğimiz günlerde Antalya'da sahne alan Ebru Gündeş, hayranları için klasikleşmiş parçalarından ve Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses gibi sanatçıların şarkılarından oluşan repertuarını seslendirdi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre, bir ara seyircilerin arasında oturan Selami Şahin, yanındaki arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalınca, Ebru Gündeş sahneden el hareketleriyle "Çok konuşuyorsun" mesajı verdi. Selami Şahin bu duruma bozularak uzun süre sessiz kalınca, Ebru Gündeş, sanatçının gönlünü almak için sahneye davet etti ve birlikte şarkı söyledi. Ayrıca, geçtiğimiz hafta "İbrahim Tatlıses şarkıları okumuyorum" diyen Ebru Gündeş, bu kez sözünü bozdu ve Tatlıses'in "Mavi Mavi" şarkısını seslendirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: