Ebru Gündeş'ten muhteşem bir Günay geccesi daha!

Önceki gece dördüncü gala konserinde BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahneye çıkan başarılı sanatçı Ebru Gündeş yine unutulmaz bir geceye imza attı.

Diğer Haberler

Ebru Gündeş'ten muhteşem bir Günay geccesi daha! EBRU GÜNDEŞ: "BAHAR HEPİMİZE MUTLULUK VE HUZUR GETİRSİN"

Son albümü “Araftayım”dan ve sevilen şarkılarından oluşan repertuvarıyla sevenlerine doyumsuz bir gece yaşatan sanatçı, Bahar Bayramını da sahneden kutlayarak “Bahar ülkemize güzelliklerle huzurla gelsin. Hepimize sevgi ve mutluluk getirsin.” dedi.

MAÇIN ARDINDAN GÜNAY’A GELDİ


Ebru Gündeş’in konserini izlemeye çok sayıda ünlü isim katılırken, sanatçının hayranı olan sürpriz bir isim ise yurtdışından ayağının tozuyla konseri izlemeye geldi. Atletico Madrid’de Cumartesi günü gündüz maçı olan başarılı futbolcu Arda Turan, maçı biter bitmez soluğu İstanbul’da alarak sanatçıyı izlemeye geldi.


Yine iş, sanat ve sosyete camiasını buluşturan Gündeş‘i dinlemeye gelenler arasında Orhan Gencebay-Sevim Emre, Burak Yakın, İsmet Öztanık, İsmet Öztanık, Özcan - Aylin Tahincioğlu ve eşi, Ayşe Erdem, Erkut Soyak, Ersoy Şiveydinli, Sezer Derelioğlu, Nur Yerlitaş, Doruk Kaya, Pınar - Kerem Özçapkıngibi isimler yer alıyordu.


GÜNAY ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: