'EBRU KİM Kİ, ONU TAKLİT EDEYİM'

Dördüncü albümü 'Yürüyorum Zafere' ile müzik dünyasına 3 yıl aradan sonra dönüş yapan Devrim Erdem, iddialı.

Magazin

'EBRU KİM Kİ, ONU TAKLİT EDEYİM' İlk klibi ile Ebru Gündeş'e benzetilen ve youtube' de eleştiri yağmuruna tutulan Devrim Erdem, 'Çok gülüyorum. Ebru Gündeş kim ki ben onu taklit edeceğim. Taklit etmem için bir kere dinlemem lazım. Hayatımda bir kere bile dinlemediğim bir insanı taklit edemem' diyerek sert çıktı.

Tüm yorumları okuduğunu söyleyen Devrim Erdem, 'Bu yorumlar beni kızdırmıyor tam tersi güçlendiriyor' dedi.Ebru Gündeş'in fan'ları Devrim Erdem'i yerden yere vuruyor. Ancak Devrim Erdem'i hayranları da boş durmuyor. Ebru Gündeş'e saldırıyor. ikili birbirleriyle olmasa da hayranları birbirleriyle kavga etmeye devam ediyor.


İşte Youtube erişim sitesinde Ebru Gündeş hayranları tarafından, Devrim Erdem'e yazılan yazılar

severimsevmesine

Ebru Gundes o sene hangi tarzdaysa o da o tarzda. Ebru Gündesin taklidini yapan herkesten bir b.. olmadı şimdiye dek senden mi olacak Devrim Erden hanımefendi.Sesin gayet iyi yani Ebru Gündes kadar güzel ve güçlü olmasa da.Ebru Gündeş saçını imajını değiştirdi yeni. Bakalım bu hatunu da açık karamel görecekmiyiz bir dahaki klipte pughahahhahahahhahah

aytacyurekli

Şarkı güzel fakat Ebru Gündeş taklitçiliği çok belli..

Biricikderya

Vallah kendisini Ebru Gündeş e benzetmek istediğin çok belli! bütün klip Ebru Gündeş çalıntısı! Ayıp yaaa!

myumi84

Bir Ebru Gündeş özentisi daha, bırakın kardeşim Ebrumuzu taklit etmeyi,o bir tane, kimse onun gibi olamaz.Şimdiye kadar kaç tane taklidi çıktı piyasaya,ama kimse onun tırnağı olmayı başaramadı. Bakışlarınızı, tarzını, hareketlerini taklit ederek bir yere gelemezseniz. Bu hanımefendi birkaç yıl önce haddini asarak Ebushumuz için o büyük sanatçıların desteğini aldığı için bu yere geldi demişti. Buna ancak gülünür. Ebru'nun kimseye ihtiyacı yok, çünkü o zaten artık bir dev. Genç kuşağın divası, en büyük sesi.

ebrus7

Şarkıyı beğendim ama Erdem ilk günden beri Ebru Gündeş'in izinde.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: