Ebru Polat'tan samimi açıklamalar!

Ebru Polat, müzik ve köşe yazarı Hakan Kanburoğlu ile gerçekleştirdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Ebru Polat'tan samimi açıklamalar! Ünlü şarkıcı Ebru Polat, müzik ve köşe yazarı Hakan Kanburoğlu'na konuştu. Kanburoğlu ile gerçekleştirdiği röportajda samimi açıklamalar yapan Polat, müzik piyasası hakkında, "Müzik piyasasının en büyük sorunu rekabet, bu piyasada rakibini düşman görüyorsun ve ekmeğini paylaşmak istemiyorsun" diye konuştu.

Ebru Polat yaz sezonunu Boğaz’da açtı!

Ebru Polat yaz sezonunu Boğaz’da açtı!Şarkı sözü yazan ve beste yapan şarkıcı, "Müzik ilhamının yatakta ve yemekte geliyor genellikle"dedi

Polat, aşk için ise şu sözleri dile getirdi: "Platonik aşka ve yasak aşka karşıyım. Karşımdaki beni sevmiyorsa ben onu hiç sevmem, mantığım bu" diyerek yasak aşka hakkında da, "Yasak aşk yaşayan insanlardan iğreniyorum. Bu nasıl bir karakterdir. Başka bir kadının üzülmesinden zevk alan kadınlar var. Birinin yuvasını dağıtmaktan zevk alan insanlar var. Benim aklım almıyor bunu. Asla yasak aşk yaşayamam" sözlerini dile getirdi.

Ebru Polat'ın otel odasındaki teklifi neden reddettiği ortaya çıktı!

Ebru Polat'ın otel odasındaki teklifi neden reddettiği ortaya çıktı!"Hiç öpmiyim canım yılan sevmiyorum" diyerek hafızalara kazınan Ebru Polat, çok kıskanç olduğu için özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğini söyledi.

Ebru Polat, Bodrum'a hazırlanıyor!

Ebru Polat, Bodrum'a hazırlanıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: