Ebru Şallı: Çocuğumun durumu...

Oğlu Pars'ın geçtiğimiz yıl lenfoma hastalığına yakalandığını açıklayan Ebru Şallı önceki gün görüntülendi. Gazeteciler güzel mankene oğlunun sağlık durumunu sordu. Şallı, "Durumu gayet iyi, daha da iyi olacağız” dedi.

Magazin

Ebru Şallı: Çocuğumun durumu... Ebru Şallı, Oylum Talu'nun programına konuk olmuş ve oğlu Pars'ın geçen yıl lenfoma hastalığına yakalandığını açıklamıştı. 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, "Pars'ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars'ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz; ancak şu an Pars'ın durumu daha iyi" demişti.

Şallı önceki akşam nişanlısı Uğur Akkuş'la bir mekandan çıkarken görüntülendi. Ünlü mankene oğlunun sağlık durumu soruldu. Şallı, “Anne olarak çok üzgünüm. Benim çocuğum haber konusu değil. O daha küçücük bir masum. Durumu gayet iyi, daha da iyi olacağız.” açıklamasında bulundu.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: