Ebru Şallı: Harun'la arkadaşız!

Eşi Harun Tan'dan sürpriz bir kararla boşanan Ebru Şallı, çocuklarıyla arasındaki ilişkiyi ve boşanma sürecini Hafta Sonu dergisine anlattı.

Magazin

Ebru Şallı: Harun'la arkadaşız! Annelik, modellik, yemek kitabı, pilates ve sunuculuk... Aynı anda bu kadar fazla şeye nasıl yetişiyorsunuz? Bir sırrınız var mı?

Evet. İnanın küçüklüğümden beri böyle biri olacağımı biliyordum. Öğrenmeyi, çalışmayı, üretmeyi çok seviyorum. Sonrasında da bu öğrendiklerimi insanlarla paylaşmak beni çok mutlu ediyor. Benim enerjim çok yüksek, yorulmuyorum. Tam tersine zamanla yarışmak hoşuma gidiyor. Sadece bir sıkıntım var; çok iyi kullanmama rağmen 24 saat bana yetmiyor.


İş hayatında aktif bir rol alırken, anneliğe ve çocuklarınıza zaman nasıl ayırabiliyorsunuz?

Her anne gibi ben de çocuklarıma çok düşkünüm. Onları çok seviyorum. Beren artık benim arkadaşım gibi oldu. Pars da çok tatlı, abisinin izinde ilerliyor.

Birlikte en çok neler yapıyorsunuz?

Onlarla vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor. Esasında birlikteyken her şeyi yapıyoruz; tiyatro, sinema, alışveriş... Hatta onları geçen gün Kapalıçarşı’ya götürdüm, çok eğlendiler.

Çocuklar eşinizle boşanma sürecinden etkilendiler mi?

Çocuklar boşanmadan tabii ki etkilendiler. Ama şunu söylemeliyim ki; bu etkilenme minimum oldu. Bunun da tek sebebi, Harun’la çok iyi anlaşıyor olmamız. Gayet iyi yürütüyoruz.

Sizin boşanmanız gerçekten birçok çifte örnek olacak şekilde anlaşmalı ve gayet medeni bir şekilde oldu. Harun Tan’la şu anda nasıl bir ilişkiniz var? Arkadaş kalabildiniz mi?

Evet, tabii ki arkadaşız. Herhangi bir sorun yok aramızda. Saygımız her zaman var.

Yıllar sonra yalnız bir kadın olarak hayatınıza devam etmenin zorlukları var mı? Kolay adapte olabildiniz mi?

Yıllar sonra yalnız olmak biraz farklı geldi. Ama aslında kendimi yalnız da hissetmiyorum. Çocuklar benim her zaman hayatımı dolduruyorlar. Arada yalnızlık da hoşuma gidiyor.

Gerçek aşka dair bir küskünlük var mı içinizde?

Tabii ki aşka inancımı kaybetmedim. Aşk hep vardır hayatımızda. Yeter ki yaşamayı tercih edin.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: