Ebru Şallı kiminle yurt dışına çıktı?

Ebru Şallı ile eski eşi Harun Tan, dost kalmayı başardı. 11 yıllık evliliklerini 2013'te sürpriz bir şekilde noktalayan eski eşler, oğulları için görüşmeyi sürdürdü.

Magazin

Ebru Şallı kiminle yurt dışına çıktı? Boşandıktan bir süre sonra da aynı evde yaşayan Ebru Şallı ile Harun Tan'ın yakın arkadaşlığı, güzel sunucunun Sinan Akçıl'la aşk yaşaması üzerine sona ermişti. Harun Tan, 2 oğlunun annesinin ünlü müzisyenle birlikte olmasına karşı çıkmıştı.

Ancak aradaki buzlar eridi. Uzun zamandır bir araya gelmeyen Ebru Şallı ile eski eşi, İspanya'da buluştu. Şimdilerde Barcelona'da olan Şallı ile Tan'ın bu sürpriz tatilinin nedeni ise büyük oğulları Beren çıktı. Eski eşler, Beren'in Barcelona'da gördüğü tenis eğitimi için İspanya'ya gitti. Bir dargın bir barışık olduğu sevgilisinin eski eşiyle tatilde olmasına Sinan Akçıl'ın ne tepki vereceği ise merak konusu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: