Ebru Şallı sevgilisi Uğur Akkuş'u pilatesle rahatlatıyor

Uzun süredir Uğur Akkuş ile aşk yaşayan Ebru Şallı, sevgilisini uzmanı olduğu pilatesle rahatlatıyor.

Magazin

Ebru Şallı sevgilisi Uğur Akkuş'u pilatesle rahatlatıyor Manken Ebru Şallı'nın sevgilisi Uğur Akkuş, 9 yıllık eşine açtığı boşanma davasından dolayı sıkıntı yaşıyor. Ebru Şallı, sevgilisini uzmanı olduğu pilates ile rahatlatıyor.

Manken Ebru Şallı iş adamı Uğur Akkuş ile geçen yaz Bodrum'da el ele, samimi bir şekilde görüntülenmişti. Fotoğraflar yayınlandıktan birkaç gün sonra Uğur Akkuş'un evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıkmıştı. Uğur Akkuş 2007'de evlendiği Gonca Akkuş'a boşanma davası açtı. Ebru Şallı sıkıntılı bir boşanma sürecine giren sevgilisi Uğur Akkuş'u dört aydır, uzmanı olduğu pilates ile rahatlatıyor.

KAMPA SOKTU
Ebru Şallı stres nedeniyle kilo alan Uğur Akkuş'a pilatesin yanı sıra sağlıklı bir beslenme programı çıkardı. Uğur Akkuş sevgilisinin hazırladığı ödem atan çaylardan içiyor, sebze ağırlıklı besleniyor. Ebru Şallı 2002-2013 arasında evli kaldığı Harun Tan'ı pilatese alıştırmıştı. 2013-2015'te aşk yaşadığı popçu Sinan Akçıl da Ebru Şallı sayesinde sıkı bir pilatesçi olmuştu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Pazar Postası

Bunlarda ilginizi çekebilir: