Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'dan Aşk Kaçamağı!

Ebru Şallı ile daha rahat görüşmek isteyen Sinan Akçıl; İstanbul'dan taşınıyor.

Magazin

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl'dan Aşk Kaçamağı! Sinan Akçıl; İstanbul'u terk ediyor. Müzisyen, Acarkent'ten Tuzla'da güvenlikli bir siteye taşınacak.
Gönlünü Ebru Şallı'ya kaptıran Sinan Akçıl, aşkı için hayatını değiştiriyor! Şallı için sarf ettiği "Kutsal kadın" benzetmesiyle gündem olan Akçıl, bulduğu her fırsatı güzel sunucuyla geçiriyor.

YURTDIŞINDA BULUŞUYORLAR

Gazetecilere görüntü vermemek için de özenli davranan Ebru Şallı ile Sinan Akçıl, bir araya gelmek için genellikle yurt dışını tercih ediyor. İkili, İstanbul'da ise Akçıl'ın villasında buluşuyor. Ancak aşıklar, siteye gazetecilerin de rahatça girmesi nedeniyle tedirgin davranıyor.

ŞALLI DESTEKLİYOR

Yeni taşındığı villasının bahçesinde bile huzursuz olan ünlü müzisyen, Ebru Şallı'yla romantizmini rahatça yaşamak için taşınmaya karar verdi. Sinan Akçıl'ın yakın çevresine göre; müzisyen yeni evinin nerede olacağına da belirledi. Tuzla'daki güvenlikli bir siteden lüks bir villa beğenen Akçıl, ilerleyen günlerde burada yaşamaya başlayacak. Bu sayede gazetecilerden uzak kalmayı başaracak olan Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile ilişkisini de özgürce yaşayabilecek. Akçıl'ın bu taşınma kararına güzel sevgilisi de destek veriyor...

GAZETECi FOBiSi!

Sevgilisi Ebru Şallı'nın sık sık lüks villasında ziyaret ettiği Sinan Akçıl, Acarkent'in içerisine gazetecilerin girmesinden son derece rahatsız. Bu nedenle evinin bahçesinde bile rahat edemeyen müzisyen, yakında Tuzla'daki güvenlikli bir siteye yerleşecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: