Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un romantik anları...

Yıl sonunda evlenecekleri açıklayan Ebru Şallı ve iş adamı sevgilisi Uğur Akkuş, Bodrum tatiline çıktı. Baş başa tatile çıkan ikili, önceki gün Güvercinlik açıklarında bulunan İkizler Adası'nda demirli teknelerinde deniz sefası yaptı.

Magazin

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un romantik anları... Bodrum tatiline devam eden Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un bulunduğu yat, önceki sabah gözlerden uzak bir koya demirledi. Çevrede kimsenin olmadığını düşünen çiftin denizdeki romantik anları objektiften kaçmadı. Denize girmeden önce yoga yaparak ısınan Şallı, her zamanki gibi fit görüntüsü ile dikkat çekti. Ardından da sevgilisi Uğur Akkuş ile birlikte kendisini denizin serin sularına bıraktı. Denizde bol bol vakit geçiren ikilinin, romantik anları dikkatlerden kaçmadı. Ünlü manken, yata dönüşte ise ciddi bir kaza atlattı. Akkuş’un yata çıkmasından sonra uzandığı metal merdiven yerinden çıkıp Ebru Şallı’nın üzerine düştü. Yaralanmaktan son anda kurtulan Şallı için sevgilisi yeni merdiven getirilmesini istedi. Şallı yeni gelen merdiven yardımıyla yata çıkmayı başardı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: