EBRU ŞALLI'DAN FİTNESS DERSLERİ

MADONNA'NIN SPORU OLARAK TANINAN PİLATES'TE EĞİTMENLİK SERTİFİKASI SAHİBİ OLAN MANKEN EBRU ŞALLI, GENİŞ KİTLELERİ BU SPORLA TANIŞTIRMAK AMACIYLA DVD HAZIRLIĞINA BAŞLADI.

Magazin

EBRU ŞALLI'DAN FİTNESS DERSLERİ Çekimleri bir haftada tamamlayacağını söyleyen Şallı, 'Hanımlara kalça ve basen fazlalıklarından kurtulmanın yollarını öğreteceğim' diye iddialı konuştu.

Evinde pilates aleti olduğunu ve yakın arkadaşları Didem Uzel ile Pınar Altuğ'u çalıştırdığını belirten Ebru Şallı, spor salonlarından gelen hocalık tekliflerini de en kısa zamanda değerlendireceğini açıkladı. 'En yakın zamanda bir spor salonunda hocalık yapmaya başlayacağım ama öncelikle DVD çıkaracağım' diyen ünlü manken, şu bilgileri verdi: 'Bir yemek programı çalışması içindeyim. Önümüzdeki ay yeni bir kanalda, yeni bir program ile muhteşem yemekler yapmaya başlayacağım. Ardından bir yemek kitabı daha çıkaracağım.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: