Ebru Şallı’ya yasak!

Medyayla arası iyi olan ve görüntülenmekten rahatsız olmayan Ebru Şallı’ya bir haller oldu.

Magazin

Ebru Şallı’ya yasak! Şarkıcı Sinan Akçıl’la aşk yaşamaya başlayan Ebru Şallı’ya iddialara göre sevgilisinden yasak geldi. Daha önce arabasını valeye bırakan Ebru Şallı, medya mensuplarına görüntülenmemek için daha temkinli davranmaya başladı.Önceki gün arabasıyla geldiği AVM’nin otoparkına giren Ebru Şallı, yine de basın mensuplarına yakalanmaktan kurtulamadı.

EBRU ŞALLI’NIN KIZGINLIĞI
Karşısında gazetecileri görünce hızla uzaklaşıp kaçmayı deneyen Şallı, medya mensuplarına yönelerek; “’Ben size kızgınım’ dedikten sonra hakkında çıkan doğru olmayan haberlere veryansın etti. ‘Bazen olur olmaz şeylere beni konu ediyorsunuz ki, yazılanların çoğu doğru değil, çok kızgınım’ diyen Ebru Şallı, ‘Peki işin doğrusunu sizden öğrenelim deyince’ açıklama yapmak zorunda kaldı. Hakkında yapılan uydudan yakalandı haberlerinin doğru olmadığını söyleyen Ebru Şallı, ‘O fotoğraf oğlum altı aylıkken çekilmiş bir fotoğraf oğlum şimdi üç yaşında’ dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: