EBRU ŞALLI'YI AĞLATAN HABERLER

Şişman kadınların çirkin olduğu şeklinde bir söylemde bulunmadığını ifade eden Şallı, eleştirileri haketmediğini söyledi.

Magazin

EBRU ŞALLI'YI AĞLATAN HABERLER CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan Ebru Şallı, günlerdir konuşulan konuyla ilgili olarak açıklamalar yaptı.

Medyada şişman kadınlara sinir olduğu şeklindeki açıklamalarının yanlış anlaşıldığını söyleyen Ebru Şallı, bir pilates merkezine ders vermeye gittiğini ve orada kendisine şişman insanın mı zayıf insanın mı güzel olduğu şeklinde bir soru sorulduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Benim için sağlık önemli zayıflık önemli değil. Tabi ki sağlıklıysa daha fit görünüyordur. Kilolu insan da zayıflayınca daha iyi olabilir dedim. Burada ne bir kötü maksat var ne bir kötü aşağılamak var... Ben hümanist bir insanım heşeyden önce insanların fiziksel özellikleriyle bunu konu edip dalga geçen bir insan değilim. Açıkçası çok üzüldüm, kırıldım... Herkes benim gibi olmak zorunda değil."

Annesinin, kardeşinin ve çevresindeki bazı insanların da kilolu olduğunu belirten Ebru Şallı, yapılan eleştiriler üzerine ağladığını da itiraf etti.

Medyada yaşanan tartışmalar esnasında yurtdışında olduğunu ve geldiğinde duyduklarına inanamadığını söyleyen Şallı, "Herkes benim gibi olmak zorunda değil" diyerek olayın dallanıp budaklanıp negatif bir şekilde basına yansıtılmasına çok üzüldüğünü belirtti.

Kendisine sağlıklı yaşamla ilgili insanları bilgilendirmeyi misyon edindiğini ifade eden Ebru Şallı, "Çok üzücü birşey. Neden güzel şeyler, yapılan şeyler alkışlanmıyor" diyerek yaptığı çalışmaları anlattı.

Şallı, sözlerinin çarpıtıldığını ve gelen eleştirileri haketmediğini de sözlerine ekledi.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: