Ebru Şancı'dan şaşırtan açıklamalar!

Ebru Şancı, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunumuyla Teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Magazin

Ebru Şancı'dan şaşırtan açıklamalar! Manken Ebru Şancı 2014'te aşk yaşamaya başladığı Belçikalı futbolcu Alpaslan Öztürk ile Eylül 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Ekim 2016'da da ikizleri Mila ve Ceylin Bodrum'da dünyaya gelmişti.

Ebru Şancı'nın tepkisi sürüyor!

Ebru Şancı'nın tepkisi sürüyor!Ebru Şancı, katıldığı programda Alişan ve Buse Varol'un 2. balayı haberi ekranlara gelince eşiyle balayında yaşadıklarını anlattı. İşte Ebru Şancı'nın balayında yaşadıkları:

"Biz balayında Maldivler'e gittik, birbirimizden çok sıkıldık. Ye, iç, yat bu ne! Bir de aç kaldım adam tabağa ıstakoz koymuş getirmiş sabah kahvaltısında. Ben onun nasıl yendiğini bile bilmiyorum. Git menemen getir dedim. Burda yok, sahilde olduğumuz için hep deniz ürünleri var" dedi.

"Kocama da kahvaltıda şampanya getirmiş, yanına da koymuş iki bin TL'lik faturayı. Bir kere zaten benim kocam alkol kullanmıyor. Yani kısacası biz çok sıkıldık, balayı ne vıcık vıcık. Beş günün sonunda kaçtık."

Öte yandan Ebru Şancı, "Eşimle çok kavga ederiz, ben pitbull gibiyimdir. Saldırmaya yer ararım, çok konuşurum. O da beni susturmak için havaya kaldırır duvara yaslar 'Sus artık, yeter' der.'" diyerek eşiyle sık sık kavga ettiğini de dile getirdi.

Ebru Şancı'dan şaşırtan paylaşım!

Ebru Şancı'dan şaşırtan paylaşım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: