Ebru Şancı'nın tepkisi sürüyor!

Eski manken Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk'e bir takipçisinden gelen mesajın ardından sosyal medyada çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

Magazin

Ebru Şancı'nın tepkisi sürüyor! 2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen ve ikiz kızları olan Ebru Şancı, eşine Instagram'dan mesaj atan kadını önceki gün ifşa etmişti.

"Ah sen var ya baba olmasan evli olmasan! Veya sadece evli olmasan" şeklindeki mesajı kendi hesabından paylaşan eski manken, söz konusu takipçiye, "Kocama gece 04.00'te gelen mesaj! Allah aşkına söylesene bütün Türkiye öğrensin kocam evli olmasa ne yapacaksın, amuda mı kalkıcaksın? Not: Utanma duygusu varmış! Korkudan profil resmini kaldırdı" yanıtını vermişti.

Ebru Şancı'yı çıldırtan mesaj!

Ebru Şancı'yı çıldırtan mesaj!Ebru Şancı'nın tepkisi bununla da kalmadı. Köpeğiyle çektiği selfie'yi Instagram hesabından yayınlayan 34 yaşındaki eski mankenin notu görenleri şaşırttı.

Eşine gelebilecek benzer mesajları engellemek isteyen Ebru Şancı, köpeğiyle çektiği poza, "Oğlum bekar kızlar. 7 yaşında, kendi kulübesi ve arabası var, bir de bolca kemik. Ona yürüyebilirsiniz! Dm'den yazın, hepsini okuyor" notunu düştü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: