EBRU YAŞAR İKİNCİ KLİBİNİ ÇEKTİ!

GÜZEL SANATÇI 'EĞER'İN YENİ VERSİYONUYLA DANS ETTİ..

Magazin

EBRU YAŞAR İKİNCİ KLİBİNİ ÇEKTİ! Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan son albümü 'Seviyorum Seni' ile müzik dünyasında kendini bir kez daha kanıtlayan arabesk-fantezi müziğin güçlü kadın yorumcularından Ebru Yaşar, albümünün ikinci klibini 'Eğer' adlı hareketli şarkısına çekti.

Albüm çıkışıyla birlikte radyolarda müzik listelerinin üst sıralarında yer alan 'Eğer' eğlence mekanlarının da misafirlerine sunduğu şarkıların başında geliyor.

Ünlü yorumcu iddialı şarkısına olan ilgiye kayıtsız kalmayarak klip için 'Eğer' şarkısını Suat Aydoğan'ın yeni düzenlemesi ile okudu.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilen klipte mekan olarak Airport kullanıldı. Klip için özel dans dersleri alan güzel sanatçıya klipte 4 profesyonel dansçı eşlik etti. 16 mm film formatında çekilen klibin yönetmenliğini
Kemal Başbuğ üstlendi. Çekimleri yaklaşık 20 saatte tamamlanan klip, bu hafta tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: