Ebru Yaşar: "Yüz kişi ister, biri alır"

Ebru Yaşar, Hakan Gence ile röportajında iddiaları cevaplar verdi.

Magazin

Ebru Yaşar: "Yüz kişi ister, biri alır" Ebru Yaşar, Hürriyet'ten Hakan Gence ile röportaj yaptı. Ünlü şarkıcı Netflix'ten yeni şarkısına kadar birçok açıklamada bulundu.

NETFLIX İDDİALARI GERÇEK Mİ?
Geçtiğimiz haftalarda Ebru Yaşar'ın bir Netflix dizisinde rol alacağı haberleri çıkmıştı. Ünlü şarkıcı "Bir dizi değil, film. Beni oraya düşünmüşler; kısa ve çarpıcı bir rol. Görüşülen platformlar arasında Netflix de var. Gizlilik anlaşması gereği içerikten şu an bahsedemiyorum. Ocak ayından sonra netleşecek." diyerek doğruladı.

'ALEV ALEV'
Ünlü şarkıcı, Feridun Düzağaç'ın sevilen şarkısı 'Alev Alev'i yeniden yorumlamasıyla ilgili "Bir şarkıyı yüz kişi ister, biri alır! O şarkıya en çok ben inanmışım. Feridun Düzağaç da ters köşe ve farklı bir ses duymak istemiş olabilir. Müzikalite olarak çok yüksek, şarkı gibi bir şarkı. Baştan aşağıya duygu yüklü ve her kelimesi dolu, basamak basamak." dedi.

Şok isim Netflix'le anlaştı!

Şok isim Netflix'le anlaştı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: