EBRU YAŞAR'DAN YENİ İMAJ!

Ebru Yaşar yeni imajıyla göz doldurdu..

Magazin

EBRU YAŞAR'DAN YENİ İMAJ! Müzik dünyasının iddialı ismi Ebru Yaşar, ismini 'Ebru' koyduğu single albümü ile müzik dünyasını harekete geçirmeye hazırlanıyor. Single projesi için Fikret Şeneş'in 'Ağlayamıyorum' şarkısını yeniden yorumlayan Ebru Yaşar, bu çalışmasıyla yaza damgasını vuracak.

Müzik dünyasının usta ismi Volga Tamöz'ün düzenlemesini üstlendiği 'Ağlayamıyorum' şarkısını yorumlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Ebru Yaşar, "Bu proje benim için ilklerin projesi oldu. İlk kez bir single çıkarıyorum ve ilk defa pop tarzında bir şarkı okuyorum. Ama ben kendimi müzikal anlamda kategoriye koymayı tercih etmiyorum. Ben yorumcuyum, pop da arabesk de Türk Sanat Müziği de söyleyebilirim. Gerçek bir yorumcu canlı performansı ile var olur, ben de gerçek bir performans şarkıcısı olduğumu düşünüyorum" diyor.

Single albümü için fotoğrafçı Lara Sayılgan'ın objektifine birbirinden güzel pozlar veren Ebru Yaşar, her zaman olduğu gibi bu kez de kulaklara olduğu kadar göze de hitap edecek.

İşte Ebru Yaşar'ın yeni imajı:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: