EBRU'NUN İLİŞKİSİ YOKSA AÇIKLASIN

4 yıl aradan sonra yeni albümü 'Adı Yok' ile gündemden düşmeyen Azeri şarkıcı Günel, Kanal D'de yayınlanan 'Sabahların Sultanı' programında yaptığı açıklamalarla kafaları karıştırdı.

Magazin

EBRU'NUN İLİŞKİSİ YOKSA AÇIKLASIN Azeri işadamı-söz yazarı Reza Zarrab ile sekiz yıldan bu yana birliktelik yaşadığını söyleyen Günel, 'Benim için çok kötü oldu. Ben özel hayatımla gündeme gelmek istemezdim. Ben hiçbir zaman özel hayatımı gündeme getirerek reklam yapmak istemem' dedi.

Özel hayatının ortaya çıkmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyen Günel, Ebru Gündeş-Reza Zarrab ilişkisini soran Seda Sayan'a, 'Ebru Hanım, benim büyüğüm, bir şey demek istemiyorum. Böyle bir şey yoksa beni araması gerekirdi sanıyorum. Basın mensupları Rezza Bey'i aramış, olayı doğrulamak için. O da 'Benim Günel'le beraberliğim var' demiş. Böyle bir olay benim başıma gelseydi ve gerçekten bir ilişki yaşamıyorsam karşı tarafı arardım. Reza Zarrab söz yazarı. Bu dedikodular kendisine (Ebru Gündeş) şarkı verdiği için de çıkmış olabilir. Ama gerçekten ne yaşandığını bilmiyorum' diyerek cevap verdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: