EBRU'YU TENCERE MUTLU EDİYORMUŞ!

Hobi olarak yemek yapmaya başlayıp sonradan bunu meslek haline getiren Ebru Şallı'nın hediye tercihleri de zamanla değişti. bir programa konuk olan Şallı, artık kendisini en mutlu eden hediyenin tencere olduğunu söyledi.

Magazin

EBRU'YU TENCERE MUTLU EDİYORMUŞ! Yemek yapmanın yıllardır en büyük hobisi olduğunu söyleyen Ebru Şallı, yaptığı yeni lezzet keşiflerinden büyük haz aldığını anlattı. Ünlü manken, 'Çok küçük yaşlardan beri mutfak işlerine karşı bir ilgim var. Mutfağım benim için bir laboratuvardan farksız... Orada sürekli yeni şeyler deniyor, yeni tatlar keşfediyorum' dedi.

Hobim mesleğe dönüştü
Yurtdışına çıktığında da en çok mutfak gereçleri satın aldığını belirten Şallı'nın hediye tercihleriyle ilgili sözleri şaşırttı: 'Mutfak eşyaları çok hoşuma gidiyor. Mesela doğum günümde gelen bir tencere beni çok mutlu eder. 7-8 yılda bütün dünya mutfaklarının eğitimini aldım. Önce kendim için yemek yapıyordum, sonra bu hobiyi televizyon programına dönüştürdüm.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: