Ece Erken önce sansürledi, sonra da...

Bikinili fotoğrafını sansürleyen Ece Erken gelen tepkiler üzerine boydan çekilen sansürsüz bikinili fotoğrafını paylaştı.

Magazin

Ece Erken önce sansürledi, sonra da... Ece Erken, geçtiğimiz gün "Yalnız, mutlu, huzurlu. Filtrelemeye takan değerli arkadaşlar, manzara ve denize odaklanma amaçlı. Ama illa bikinili görmek istiyorsanız nadir paylaşım yaparım. Yanlış yerdesiniz" diyerek bikinili fotoğrafını da vücudunu buzlayarak Instagram'da paylaşmıştı.

Ece Erken sevgilisiyle Amerika'da sarmaş dolaş

Ece Erken sevgilisiyle Amerika'da sarmaş dolaş
Erken'in bu paylaşımı tepkilere neden oldu. Bazı Instagram kullanıcıları ünlü sunucuyu mesaj yağmuruna tuttu. Bunun üzerine Ece Erken yeni bir paylaşımda bulundu. Oğlu Eymen'le el ele tutuştuğu boydan çekilmiş bikinili fotoğrafını Instagram'a yükleyen sunucu, altına "İstediğim fotoğrafı sansürler istediğimi koyarım, düşünce özgürlüğü diye zırvalayanların buna saygı duymayıp, yorum yazmaları. Hadi sizi kırmayayım ben denize bikiniyle giriyorum" notunu düştü.

Ece Erken ile Eymen'in oyun vakti!

Ece Erken ile Eymen'in oyun vakti!
Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!

Demet Şener ile Ece Erken arasında sular durulmuyor!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: