ECE ERKEN VE ERDİNÇ ACAR ARASINDA NE OLUYOR?

Ünlü sunucu Ece Erken, Bodrum tatili sırasında oğlunun annesi Hande Acar’dan geçen aylarda boşanan iş adamı Erdinç Acar’la yakınlaştı..

Magazin

ECE ERKEN VE ERDİNÇ ACAR ARASINDA NE OLUYOR? İkilinin arasındaki sürpriz samimiyeti Erdinç Acar'ın pazar geccesi sabaha karşı Erdinç Acar'ın lazerle otel koyunun karşı kıyısındaki tepeye “Ece Erken seni seviyorum” yazdırmasıyla ortaya çıktı. İkilinin samimiyeti Demet Akalın'ın cep telefonuyla çektiği ve altına gülücük işareti koyduğu fotoğrafla da belgelendi. Erken ve Acar fotoğrafta tekila bardaklarını tokuştururken görülüyor. Bodrum tatilinin son günü dizini iskeye çarptığı için dizine 3 dikiş atılan ve cep telefonunu denize düşüren Erken pazartesi günü İstanbul'a döndü. Erken ayağının tozuyla FOX'ta sunduğu yarışma programının çekimine gitti. Acar'la aralarında bir ilişki yaşanıp yaşanmadığı sorusuna ise “Yazı yazdırdığı doğru ama bu konu hakkında konuşmayacağım. Şu an Sesim kısık yayına çıkacağım için konuşamıyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: