Ece Erken'den Demet Akalın hamlesi!

Demet Akalın hakkında konuşmama kararı aldıran Ece Erken, "Beni susturup yorumlara hakkımda cevap vermek öyle kolay olmamalı" dedi.

Magazin

Ece Erken'den Demet Akalın hamlesi! Ece Erken moderatörü olduğu 'Söylemezsem Olmaz' programında "Demet Akalın senin foyanı ortaya çıkarırım" demiş ve canlı yayında Akalın ile mesajlaşmasını yayınlamıştı.Bunun üzerine Demet Akalın, Ece Erken hakkında 1 ay süreyle konuşmama kararı aldırmıştı. Programın yorumcusu Bircan Bali, Demet Akalın'ın aldığı bu kararı eleştirince, Akalın bu kez Bircan Bali için de konuşmama kararı çıkartırdı.

"Demet Akalın herkesin arkasından konuşuyor!"

ECE ERKEN DE KARAR ALDIRDI!

Yaşanan bu olayların ardından Ece Erken de Instagram hesabından Demet Akalın hakkında konuşmama kararı aldırdığını açıkladı. Erken kararı şöyle duyurdu:

"Adalet evet hepimiz için, bazılarımız karşı tarafın söyleyeceği doğrulardan kaçmak için! Bazılarımız bu kadar kolay alınabileceğini ispatlamak için, bazılarımız da gerçekten şiddetten korunmak adına alır bu önemli kararı. Dileğim sadece gerçek şiddet mağdurlarının yararlanması... Biliyorsunuz biz susturulduk, hakkımızda yorumlara cevap verildi. İşte ona istinaden avukatım, aile dostum Esennur Ezgi bugün susturma kararını aldı malum şahsa karşı.. Beni susturup yorumlara hakkımda cevap vermek öyle kolay olmamalı.. Esennur Ezgi daha yeni başlıyor..

ÖNEMLİ NOT; Biz karşı tarafın bize cevap vermesini bekledik, sıramızı bekledik, dosyamız öne alınmadı, kimsenin hakkını yemedik, cep telefonundan tebliğ etmedik ve bu kararın sadece GERÇEK ŞİDDET MAĞDURLARININ alması için dikkat çekmek amaçlı ne gerekirse yapacağız."

Bunlarda ilginizi çekebilir: