Ece Erken'den İrem Helvacıoğlu'na olay gönderme!

"Koruma orduyla geziyor" eleştirilerine yanıt veren İrem Helvacıoğlu, koruması olmadığını söyledi ve "O etkinlikte kalabalık artınca dışarı çıkmam için bana yardımcı oldular" dedi. Bu görüntüler 'Söylemezsem Olmaz'da ekrana getirilince Ece Erken, "Ben 22 yıldır televizyonda sunuculuk yapıyorum, sevildiğimi de düşünüyorum. Hiç kimse hayranlarına bu şekilde davranmamalı” diyerek ünlü oyuncuya göndermede bulundu.

Magazin

Ece Erken'den İrem Helvacıoğlu'na olay gönderme! 'Sen Anlat Karadeniz' dizisiyle yıldızı parlayan İrem Helvacıoğlu’nun son zamanlarda adı gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda 6 korumayla birlikte bir etkinlik çıkışı görüntülenen İrem Helvacıoğlu, sosyal medyada eleştirilmişti. "Koruma ordusuyla geziyor" yorumları üzerine ünlü oyuncu, “koruma falan tutmadım, yardımcı oldular” diyerek konuya açıklık getirdi.

İrem Helvacıoğlu koruma ordusuyla mı geziyor?

İrem Helvacıoğlu koruma ordusuyla mı geziyor?İrem Helvacıoğlu'nun açıklamaları Söylemezsem Olmaz programında da ekrana getirildi. Programın moderatörü Ece Erken, İrem Helvacıoğlu’nun görüntüleri üzerine, “Ben 22 yıldır televizyonda sunuculuk yapıyorum, sevildiğimi de düşünüyorum. Hiç kimse hayranlarına bu şekilde davranmamalı” diyerek ünlü oyuncuya göndermede bulundu.

İşte o görüntüler:

Video yüklenemedi...Ece Erken-Demet Akalın kavgasında flaş gelişme!

Ece Erken-Demet Akalın kavgasında flaş gelişme!

Bunlarda ilginizi çekebilir: