Ece Erken'den itiraf! Yasak aşkı ortaya çıktı!

Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı iddiaları bir süredir magazin kulislerinde dolaşıyordu. İkilinin Macaristan'ın başkenti Budapeşte çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Magazin

Ece Erken'den itiraf! Yasak aşkı ortaya çıktı! Ece Erken'in, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla birlikte olduğu iddiaları gündeme gelmişti. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 15 yıllık eşi Benan Hanım bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açtı.


Bu iddialar tartışılırken ikilinin, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de çekilen görüntüleri ortaya çıktı.


Talat Bulut-Ece Erken davası sonuçlandı!

Talat Bulut-Ece Erken davası sonuçlandı!Çıkan haberlerden sonra ise Ece Erken konuyla ilgili açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde isim vermeden biriyle birlikte olduğunu açıklayan Erken, "Ortada ne gizli ne de yasak bir şey yaşıyorum. Kısa bir zaman öncesine kadar sizlerle de paylaştım. İlişkimi çalışma arkadaşlarımdan aileme kadar herkes biliyor. Biz zaten birlikteliğimizi ortada yaşıyoruz." dedi.


Ünlü sunucu Ece Erken yolda saldırıya uğradı!

Ünlü sunucu Ece Erken yolda saldırıya uğradı!Ece Erken'den 'sahte paylaşım' açıklaması geldi!

Ece Erken'den 'sahte paylaşım' açıklaması geldi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: