ECE ERKEN'E 26 BİN EURO'LUK AŞK GÖSTERİSİ

Ece Erken kendisine âşık Acar'a "Benim için ne yapabilirsin" diye sordu. "Saatimi denize atarım" diyen Acar, Ece inanmayınca dediğini yaptı

Magazin

ECE ERKEN'E 26 BİN EURO'LUK AŞK GÖSTERİSİ Bodrum'da bu yaza, Erdinç Acar'ın aşk jestleri damgasını vuruyor... Geçtiğimiz günlerde Türkbükü'nde sabaha karşı sahibi olduğu Mavi Otel'den lazer ile Türkbükü Koyu'nun karşısındaki tepeye "Ece Erken Seni Çok Seviyorum" diye yazdıran Erdinç Acar, bir anda gündeme oturmuştu. Açıklama yapan Ece Erken, "Şu an bir şey yok ama ne olur bilemem" diyerek, ilişkisiyle ilgili açık kapı bırakmıştı. Bodrum'da tatillerini sürdüren ikili, önceki gün yine karşı karşıya geldi. Erdinç Acar, Maça Kızı Beach'te arkadaşları ile eğlenirken Ece Erken'e iltifat üstüne iltifat yağdırdı. Erdinç Acar, güzel sunucunun; "Benim için başka ne yaparsın?" sorusu üzerine, "Senin için kolumdaki 26 bin euro'luk saati denize atarım" dedi ve herkesin önünde saati çıkarıp denize attı. Bu olay Erken'i hem çok şaşırttı, hem de keyiflendirdi. Gösterinin ardından Erdinç Acar'ın arkadaşları denize dalarak saati aradı, ancak çabalar sonuç vermedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: