Ece Erken'i çıldırtan olay! 'Dava açacağım'

Ece Erken'i Nazım Tobaoğlu'yla gören bir bir takipçisi fotoğraflarını çekip sosyal medyaya yükledi. Bu durum Erken'i oldukça sinirlendirdi.

Magazin

Ece Erken'i çıldırtan olay! 'Dava açacağım' Ece Erken önceki gün Zorlu Raffes Otel’de Nazım Torbaoğlu ile buluştu. O sıra otelde bulunan bir vatandaş ikiliyi cep telefonuyla görüntüleyip sosyal medyaya yükledi. Haberi bu şekilde alan gazeteciler hemen otele gidip çıkışta ikiliyi görüntüledi. Çiftin gergin halleri gözlerden kaçmadı. İlişkisini saklamadığını belirten Erken, “Görüştüğümü zaten söylemiştim. Aşk olup olmayacağını zaman gösterecek. Şimdi annemi almaya gidiyoruz” dedi. Lobide otururken bir takipçisi tarafından görüntülerinin çekilmesine tepki gösteren Erken, “Lobide otururken çekmişler. Çeken bir kadın. Siz çekseniz anlarım ama insanların bunu yapması yanlış. Çok acizler. Kadına dava açacağım” diye konuştu.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: