ECE ERKEN'İN ADINI DAĞLARA YAZDILAR

İşadamı Erdinç Acar, önceki gece Bodrum Türkbükü'ndeki koyun karşısındaki tepeye lazerle "Ece Erken seni seviyorum" yazdırdı.

Magazin

ECE ERKEN'İN ADINI DAĞLARA YAZDILAR Eşi Hande Demir'den boşanan işadamı Erdinç Acar ile Ece Erken, Türkbükü'ne damgalarını vurdu. Mavi Otel'de olan Acar sabaha karşı lazerle koyun karşı kıyısındaki tepeye "Ece Erken seni seviyorum" yazdırdı. Sabah gazetesinin haberine göre, Türkbükü son yılların en ilginç olayına şahitlik yaptı. Bodrum'un gözdesi Türkbükü'nde yaşanan olay şöyle gerçekleşti: Bir süredir tatil için Bodrum'da olan Ece Erken önceki gece Demet Akalın ve Önder Bekensir ile birlikte Türkbükü'ndeki Mavi Otel'e gitti. Yaz başında Erdal Acar ve kardeşi Erdinç Acar tarafından satın alınan Mavi Otel'e giden grup burada sabaha kadar içki içip sohbet etti. Mavi Otel'in hemen yanında bulunan Ship a Hoy'da ise o saatlerde yüzlerce kişi eğleniyordu. Ve saat 03.00 civarında Erdinç Acar. otelinden karşı kıyısındaki tepeye lazerle "Ece Erken seni seviyorum" yazdırdı. Tüm tatilcilerin tanık olduğu bu olay sonrasında ekip Erdinç Acar'ın teknesine geçti ve 04.30'da birlikte denize girdiler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: