Ece Erken’in banka hesabına haciz konuldu!

İç mimar Jale Barahya'nın Ece Erken'e açtığı dava sonuçlandı. Mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, sunucunun banka hesabına haciz konuldu.

Magazin

Ece Erken’in banka hesabına haciz konuldu! Sunucu Ece Erken, evini dekore eden mimar Jale Barahya hakkında sosyal medyada "Ben dolandırıldım, siz dolandırılmayın" şeklinde paylaşımda bulunmuş, mimarın şikayeti sonrası Erken hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, “Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Ece Erken güvenip evini teslim ettiği iç mimar Jale Barahya tarafından kandırıldığını iddia ederek, “Şuan bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim. Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL’ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. 60 bin TL daha verirsen anlaşırız denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL ev alırdım ben o paraya” açıklamasında bulundu.

Konu hakkında sessizliğini bozan Barahya ise, “Dava açtım ve haklı bulundum. 2 bilir kişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şuan temyizde” dedi.

Ece Erken:

Ece Erken: "Demet beni düşman ilan etti!"Ece Erken önce sansürledi, sonra da...

Ece Erken önce sansürledi, sonra da...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: