Serkan Uçar'dan duygusal mesaj

Geçtiğimiz yıl sunucu Ece Erken'den boşanan Serkan Uçar Instagram hesabından duygusal mesaj paylaştı.

Magazin

Serkan Uçar'dan duygusal mesaj Ece Erken ile 1 yıllık evliliklerinin ardından olaylı boşanma süreci geçiren Serkan Uçar, Instagram hesabından paylaştığı duygusal mesajı kısa bir süre sonra kaldırdı.

Uçar, kucağında oğluyla birlikte çektirdiği fotoğrafa "Ne ara evlendim, ne ara sen oldun, ne ara ayrıldım; ayrıldık... Son 20 ay sanki 20 gün gibi gelip geçti, su gibi. İlk doğduğun günkü gibi keşke hep yanında olabilseydim. tıpkı bu resimdeki gibi. Ama olmadı... Yanlışlar, hatalar, çocuklar oldu ve sonunda bu durumda olduk. Keşke her baba, her ebeveyn gibi yaşayabilseydim bu duyguyu ama maalesef, hatalar, yanlışlar... Oğlum aslanım 9. ayın olucak saatler sonra inşallah daha çok aylarını, yıllarını görmeyi nasip eylesin Allah bana, bize. Eymenim, eksik parçam..." notunu düştü.


Çiftin boşanmasına hükmeden mahkeme, oğulları Eymen’in velayetini anne Ece Erken’e vermişti. Öte yandan ünlü işadamının, "Serkan Uçar, Ece Erken ile barışmak için çiçekçiyi devreye soktu" haberlerini yalanladığı öğrenildi.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: