ECE GÜRSEL CANLI YAYINDA REZİL OLDU!

Aslı Baş'la beraber büyüdüğünü açıklayan Gürsel, bakın nasıl zor duruma düştü?

Magazin

ECE GÜRSEL CANLI YAYINDA REZİL OLDU! Ece Gürsel canlı yayında renkten renge girdi. Kanaltürk'teki 2. Sayfa programına konuk olan ve burada manken Aslı Baş'ın ölüm haberi üzerine yorum yapan Gürsel, 1996 yılından beri Aslı Baş'ı tanıdığını ve neredeyse beraber büyüdüklerini açıkladı. Hayat dolu ve esprili olarak anlattığı arkadaşının bu şekilde ölmesinden dolayı çok üzüldüğünü belirtti. Bu konuşmalar canlı yayında gerçekleşirken yayına telefonla ünlü manken Şebnem Scheffer bağlandı.

Miss Model yarışmasında kensinin bulunduğu açıklayan Şebnem Scheffer, Aslı Baş'la arkadaş olmadığını ancak Ece Gürsel'i o yarışmada görmediğini dile getirdi. Ece Gürsel'e "Aslı'ya tacını kim verdi?" şeklinde bir soru yöneltip Ece Gürsel'in orada bulunmadığını ortaya çıkardı. Çağla Şikel'in de orada olduğunu söyleyen Scheffer, "Ben oradaydım, Berrak Tüzünataç da oradaydı ama Ece Gürsel yoktu" dedi. Ece Gürsel ise Şebnem Scheffer'ın sorularını yanıtlayamadı ve konuyu geçiştirmeye çalışmakla yetindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: