ECE GÜRSEL DİZİ FİLM İLE GELİYOR!

Albüm çıkaracağını her fırsatta dile getiren Ece Gürsel, albüm çalışmalarını erteleyip yeni bir dizi çalışması için kolları sıvadı.

Magazin

ECE GÜRSEL DİZİ FİLM İLE GELİYOR! Albüm çıkaracağını her fırsatta dile getiren Ece Gürsel, albüm çalışmalarını erteleyip yeni bir dizi çalışması için kolları sıvadı. Bir yapım şirketinden başrol teklifi alarak dizi piyasasına girmeye hazırlanan Gürsel, oyunculuğa sıcak baktığını söyledi. Dizi teklifinin gelmesiyle birlikte kendisine oyuncu koçu arayan güzel manken, 'Başrol teklifi gelince çok tırstım. Kendimde o yeteneği görüyor muyum? Ne yaparım bilmiyorum. Çekimler Amasya'da olacak. Oyunculuk derslerine başlayacağım hemen. Albümü de hazırlayacağım ama daha iki senesi var' dedi. Ünlü bir mankenin hikayesini konu eden dizi için yapım şirketinin kendisini tercih etmesinin sebebini ise şöyle açıklıyor: ' Konusu, sansasyonlarıyla ünlü olan bir
mankenin daralıp artık buralardan gitmek istemesidir.

Ben de sansasyonel bir mankenim. Sansasyon ve polemiklerim çok olmuştur. Ama işim de yapıyorum. Kimi lakır lakır, abuk sabuk konuşur işi yoktur. Kimisi vardır benim gibi her gün çalışır hasta hasta oradan oraya işini gücünü yapar. Ama adı sansasyonlara da karışır. Meyve veren ağaç taşlanır. İnişler ve çıkışlarım oldu. Hepsinden ders aldım. Onun çok fazla zorluk çekeceğimi zannetmiyorum' diye konuştu. Oyuncu kadrosunun henüz belli olmadığından söz eden Gürsel, gönlünde yatan oyuncuları ise şöyle sıraladı 'Timuçin Esen, Nejat İşler, Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç, Tardu Flordun'

KİMSEYİ MEŞHUR ETMEYECEĞİM
Eski sevgilisi olan Hüsnü Şenlendirici'nin Deniz Seki ile olan aşkına da değinen Gürsel, 'Allah sonlarını hayır etsin. 2008 'de yeni kararlar aldım. Kimseyi meşhur etmeyeceğim. Hayır işi yapmayacağım. Bugüne kadar çok yaptım artık bana hayır işi yapsınlar çevremdekiler. Hıncal'dan başka hayrı dokunan olmadı. O yüzden Hıncal'la her zaman görüşüyoruz ve ilişkimiz bozulmuyor. Ama diğerleri hiçbir şekilde karşıma çıkmasın. Bir yerde karşılaşmayım' dedi.

ÖZEL HAYATIMDA MUTLUYUM
Özel hayatında aradığı mutlululuğu yakaladığını söyleyen Gürsel, 'Bir haftalık bir ilişkim var. Adı Serkan ve ticaretle uğraşıyor. Allah inşallah sonunu hayır eder. Boyu da uzun aynı zamanda' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: