ECE GÜRSEL VE AYSU BACEOĞLU, SHOW!

Bir Otomotiv firmasının ikinci şubesinin açılışı, iki ünlü mankenin şovuna sahne oldu.

Magazin

ECE GÜRSEL VE AYSU BACEOĞLU, SHOW! Ankara'da ikinci şubesi görkemli bir açılışla hizmete giren bir otomotiv firması, Serdar Neziroğlu'nun sahibi olduğu firmanın açılışına Hyundai'nin CEO'su Joong Geol Kim, Güney Kore'nin Ankara Büyükelçisi Chang Yeob Kim, AKP Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, AKP milletvekilleri Salih Kapusuz, Ülkü Güney ve Ali Er, ASO Başkanı Nurettin Özdebir de katıldılar.

Açılış seremonisinin ardından sahneye iki ünlü manken çıktı. Ece Gürsel ve Aysu Baceoğlu, Hyundai'nin spor modeli Coupe'ye binerek, otomobilin tanıtımını yaptılar. Ece Gürsel, minicik eteği nedeniyle otomobilden inmeye çalışırken zor anlar yaşadı. Gürsel, frikik vermemek için eliyle eteğini kapattı. Oldukça derin bir göğüs dekolteli elbiseyle açılışa katılan Aysu Baçeoğlu ise patlayan flaşlarla içini gösteren kıyafetinin azizliğine uğruyordu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: